Правила створення алхімічних заклинань | алхімічні (функціональні) значення арканів таро Ігор Оленєв (Український)

Назва практики «Алхімічні заклинання» повністю відповідає історичному розумінню, що таке алхімія. Алхімія – це наука про трансформації та перетворення людини. Видобування алхімічного золота зі змішування речовин – це метафора комбінування енергетичних потоків, що пропускаються через тіло людини, і отримання на виході необхідного успіху (він же диво, п’ятий елемент або алхімічне золото).

Правило алхімічних заклинань:
Алхіміки створили свою «таблицю Менделєєва» магічних елементів, а саме колоду карт ТАРО. Кожен аркан – це певний енергетичний потік (канал), що реально існує у фізичному світі. Завдання алхімічного заклинання полягає в тому, щоб для конкретної людини в конкретній життєвій ситуації і для вирішення конкретної життєвої задачі підібрати комбінацію з 4 потрібних магічних елементів (енергетичних потоків/каналів). Алхімічні заклинання завжди складаються з 4 аркан таро. 4 аркани беруться за принципом чотирьох сторін світла та правилом стійкості (4 ніжки столу або стільця). У цьому значенні хрест чи квадрат – це ідеальна структура. Перша карта — береться зі старших арканів, друга з придворних арканів, третя з числових арканів, а четверта карта береться з усієї колоди і доповнює одну з трьох по тій же групі арканів, або старший аркан, або аркан придворний, або числовий аркан. Алхімічне заклинання — це комбінація 4-х потоків енергії, які залучаються в життя людини і посилюють свої прояви в тілі за допомогою складених по 4 аркан заклинань (мантр). У психології це називається формуванням психологічних установок, самонавіювання та якоріння. Правильно підібране алхімічне заклинання має величезну силу. Карти таро в даному випадку використовуються як образи-каталізатори необхідних енергій. У момент дії важливо усвідомлювати внутрішній зв’язок з енергетичними потоками за принципом чотирьох арканів. Слова заклинання слід вимовляти вголос (або прослуховувати зроблений своїм голосом аудіозапис) не менше 4-5 разів на день (що більше, тим краще). Для створення алхімічних заклинань необхідно добре знати алхімічні (функціональні) значення карт таро. Найкраще робити алхімічні заклинання на колоді таро CREATOR FATUM.

Текст алхімічного заклинання:
1. «Назва аркана» — дай мені магічну силу «слова заклинання».
2. «Назва аркана» — дай мені магічну силу «слова заклинання».
3. «Назва аркана» — дай мені магічну силу «слова заклинання».
4. «Назва аркана» — дай мені магічну силу «слова заклинання».

Слово «магічну» можна замінити на «життєву» (сенс один і той же).

Мета алхімічних заклинань:
— Раціональні цілі на внутрішньому плані поєднувати з ірраціональною силою наміри.
— активізація особистих здібностей за рахунок застосування різних енергетичних потоків.
— саморозвиток за допомогою пластичного переходу (трансформацій) на різні потоки.
— Вміння бачити, як долі інших людей, так і своє в логіці процесів (ен. потоків).
– Сприйняття інших вимірів реальності, де подіями керують живі процеси.

Завдання алхімічних заклинань:

Мистецтво творіння алхімічних заклинань передається через особисту ініціацію алхіміком-наставником, щиро зацікавленим у майстерності та успіху своїх учнів. Навчання алхімічним значенням арканів має займати багато часу з боку наставника і переважно має бути самостійним. Саме собою правило творення заклинань не складне. Однак алхімік-наставник повинен навчити учнів під час творення алхімічних заклинань відчувати, наскільки створене заклинання здатне пробудити, спрямувати та збільшити силу НАМІРУ.

Важливо знати! Так як кожне алхімічне заклинання суто індивідуальне і ніколи не повторюється, то правильно говорити – створити алхімічне заклинання. Алхімічні заклинання є творчістю і тому творяться!

Приклади створення алхімічних заклинань на нашому ютуб-каналі (Важливо для перегляду!):
….посилання на плейлист «Алхімічні заклинання»….

Алхімічні (функціональні) принципи арканів

Старші аркани:

0. БЕЗПЕКА – Переграти звичну реальність, знайшовши несподіване рішення і новий шлях, про який навіть припустити було неможливо.

1. МАГ — За правом обраного продавити реальність і встановити новий порядок даним понад вмінням та особистим могутністю.

2. ВЕРХОВНА ЖРИЦЯ – Чути самого себе і спиратися на внутрішнє відчуття істини, щоб розуміти те, що відбувається, і знаходити вірні рішення.

3. ІМПЕРАТРИЦЯ – Уважно відслідковувати обставини, що хаотично змінюються, чіпко вихоплюючи несподівано виникаючі можливості.

4. ІМПЕРАТОР – Сувора самодисципліна та неухильне дотримання чітко встановлених правил та порядку.

5. ІЄРОФАНТ – Чесний щодо самого себе аналіз допущених помилок, щоб не повторювати їх надалі.

6. ЗАКОХАННЯ – Відповідальний вибір, що передбачає прийняття можливих наслідків та відмову від інших варіантів.

7. КОЛІСНИЦЯ – Дотримання нових доленосних перспектив, кардинальна зміна способу життя, обнулення зв’язку з минулим.

8. СПРАВЕДЛИВІСТЬ – Дотримання крихкої рівноваги та балансу на стику інтересів різних сторін, мистецтво дипломатії.

9. ВІДШЕЛЬНИК – Навести лад у думках, ретельно відокремивши свої справжні потреби від миттєвих бажань, тобто. постійне від тимчасового.

10. КОЛІФ ФОРТУНИ – Збирання воєдино розрізнених фрагментів особистого досвіду для вибудовування фундаментальної основи заслуженого успіху.

11. СИЛА – Гранична концентрація внутрішньої уваги у конкретному напрямку тавольовий ривок задля досягнення потрібної мети.

12. ПОВЕШЕНИЙ – Принести плату, віддавши (обмінявши, замінивши) одну частину свого життя (щось значуще чи звичне), щоб знайти іншу (нову) частину життя.

13. СМЕРТЬ – Розставити пріоритети і відсікти все малозначуще (відсортувати), щоб енергію життя, що вивільнилася, спрямувати в те, що потрібно і плодоносить.

14. ПОМІРНІСТЬ – З повною самовіддачею присвятити себе будь-якій справі, поставивши його значущість вище за особисті інтереси.

15. Диявол – Спрямовувати та використовувати енергію нав’язливих ідей та маніакальної пристрасті для досягнення цілей, які потребують надмотивації.

16. ВЕЖА – Постійно бути готовим до різкої зміни розвитку подій у найгірший бік, щоб завжди мати запасні цілі та плани.

17. ЗІРКА – Змоделювати у своїй уяві картину майбутнього і жити у справжньому раді її втілення в реаліях цього світу.

18. МІСЯЦЬ – Відокремлення надуманих страхів від реальних загроз, щоб зберегти необхідну обережність на основі розумної оцінки ризиків.

19. СОНЦЕ – Відчуття дає насолоду потоку благодаті, що набуває через близький за духом спосіб життя і рід діяльності.

20. СУД – Кожне своє рішення та вчинок співвідносити з можливими наслідками як зовнішнього, так і внутрішнього плану.

21. СВІТ – Реалізувати масштабні плани з необмеженими перспективами за принципом: «великим монстрам море по коліно, і ніхто їм не указ як жити».

Придворні аркани:

Паж жезлів — Вдале вирішення поточних життєвих завдань (проблем), не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Лицар жезлів — Безкомпромісна принциповість на межі фанатизму, готовність боротися за свою ідею і навіть піти проти всіх за право на її існування.

Королева жезлів – Володіння територією (у широкому значенні) особистих інтересів та її захист, як від зовнішніх, і від внутрішніх проблем.

Король жезлів — Лідерський авторитет, вміння об’єднати інтереси багатьох людей у ​​спільну справу та повести за собою до спільної мети.

Паж кубків — Отримувати від кожного фрагмента життя велике задоволення, знаходячи в ньому щось цікаве і захоплююче.

Лицар кубків – Володіти силою пристрасті, витримувати колосальну напругу гострих переживань і сильних почуттів.

Королева кубків — Прагнення створити свій власний Рай і оточити себе всім, що близько серцю, дорого душі і викликає благоговіння.

Король кубків – мудра споглядальність, бачення світу таким, яким він є, з усім прекрасним і жахливим, що в ньому існує.

Паж мечів — Психологічна гнучкість, вміння спритно вивернутися в делікатній ситуації і все переграти на свою користь.

Лицар мечів – Іти до своєї далекої мрії, незважаючи на спочатку малу ймовірність її досягнення та нерозуміння з боку навіть близьких людей.

Королева мечів – Вміння найвигідніше піднести свою роль і становище у суспільстві, щоб отримати максимум дивідендів.

Король мечів – Маніпулятивне використання особистих можливостей інших людей за допомогою збудованої мережі зв’язків та взаємин.

Паж денаріїв – Накопичення корисних знань і навичок, які можуть стати інструментами вирішення життєвих завдань різного роду.

Лицар Денаріїв — Самостійне виконання в повному обсязі всієї необхідної важкої роботи, що вимагає завзятості та часу.

Королева денаріїв – Вилучення максимальної віддачі з усього, що є напрямами діяльності, за принципом – все має працювати та приносити дохід.

Король денаріїв – Вміння організувати справу, розподілити обов’язки, чітко поставити завдання та дотриматись усіх вимог.

Числові аркани:

Туз жезлів – Нарощування внутрішньої готовності кинути виклик будь-яким проблемам на шляху до бажаної мети, якою б складною та небезпечною вона не була.

2 жезлів – Визначити собі напрямок діяльності зручний і досягнення інших життєвих цілей, ніж відволікатися від основного справи.

3 жезлів — Підготувати себе до всіх завдань, які можуть стати на шляху до досягнення мети, щоб жодна проблема не застала зненацька.

4 жезлів – Спланувати свої дії, оцінити ризики та заздалегідь заручитися підтримкою всіх, хто так чи інакше може допомогти чи стати в нагоді.

5 жезлів – Велику мету розбити на переборні ділянки та тактикою малих перемог йти через другорядні перемоги до головної.

6 жезлів – Кожне досягнення оцінювати лише як проміжне, живучи за принципом «мій справжній тріумф ще попереду».

7 жезлів — Не дати ворогам жодного шансу і повністю зосередитися на всіх завданнях справи, щоб не допустити жодної помилки.

8 жезлів – Піти всупереч своїм страхам і наважитися на значний у житті вчинок заради високих ідеалів.9 жезлів – Не чекаючи зради покладатися лише на тих соратників та однодумців, які особисто зацікавлені в успіху наставника.

10 жезлів — Не думаючи покластися на накопичений особистий досвід і роками ставлення до себе з боку інших людей.

Туз кубків – Творче ставлення до свого життя як художнього роману, наповненого глибокими значеннями та пристрастю.

2 кубки — Відпустити на волю бажання і закохатися, щоб через силу потягу підірвати в собі потенціал чуттєвості.

3 кубки – Створити якомога більше спільних проектів, які будуть дорогими серцю і важливі для всіх залучених у відносини партнерів.

4 кубків – За предметом, що цікавить, щоб уникнути домислів, зібрати якомога більше фактів і уважно проаналізувати кожен.

5 кубків – Приймати рішення після оцінки найгіршого варіанта розвитку подій за умови, що цей варіант загалом також влаштує.

6 кубків – Підтримувати ті союзи та відносини, від яких залежать спільні проекти, стимулюючи внесок у спільну справу з іншого боку.

7 кубків — Підходити до справи легко і на куражі заради драйву душі, не думаючи про наслідки і те, як все це виглядає збоку.

8 кубків – Емоційно абстрагуватися від будь-яких відносин і оцінювати все, що відбувається з боку як незацікавлену людину.

9 кубків — Розуміти особливі внутрішні надії іншої людини, що їм рухає, чого вона боїться, чим дорожить, про що мріє і без чого не бачить сенсу життя.

10 кубків — Насолоджуватися життям так, як це вміють інші люди, і на хвилі загальної радості буття відчувати тріумф душевного піднесення.

Туз мечів — Посилення внутрішньої потреби в особистісної самореалізації на хвилі прагнення до слави та загального визнання.

2 мечів – Вірити у собі свої можливості, навіть якщо ніхто у них вірить і морально не підтримує, тобто. бути самому собі класним та чудовим.

3 мечів – У таборі відкритих ворогів та недоброзичливців бути як на війні, використовуючи ненависть ворогів, як паливо мотивації.

4 мечів — причаїтися, вичікувати і не лізти на рожон, поки тимчасові обставини в цілому склалися не на краще.

5 мечів — Важливо стояти на своєму і будь-що-будь тримати будь-якої сили удар, не поступаючись і не йдучи назад (ні кроку назад).

6 мечів – В даний час готувати грунт для бажаних перспектив (закладатися намайбутнє), вирішуючи потенційно можливі проблеми до виникнення.

7 мечів – Яскраво себе піднести і змусити всіх повірити у створений образ, щоб потім також змусити себе самого відповідати створеному образу.

8 мечів — При оцінці своїх реальних можливостей чесно відштовхуватися від принципу «що на даний момент я уявляю собою в сухому залишку».

9 мечів — Відрізняти реальні перспективи від надуманих і робити ставку тільки на те, що здатне дати результат.

10 мечів — Розраховувати виключно на самого себе і свої сили, виходячи з того, що результат не гарантований, а тільки можливий.

Туз денаріїв – Нарощування внутрішньої потреби до творення, щоб своїми руками створити щось велике та значуще.

2 денаріїв – Ставлення до справи як до хобі, що приносить як задоволення, а й душевне відновлення (оздоровлення).

3 денаріїв – Освоєння справи як ремесла лише на рівні робочих схем послідовності дій (рецептів, інструкцій тощо.), які ведуть заздалегідь відомому результату.

4 денаріїв – Поведінка відповідно до професійної самоповаги та гідності, що підкреслює соціальну значущість справи.

5 денаріїв – Критичне ставлення до себе та своєї роботи, щоб підняти планку умінь на максимально можливий рівень.

6 денаріїв – У своїй справі орієнтуватися на реальні потреби, бажання та можливості інших людей за принципом «попит народжує пропозицію».

7 денаріїв – Використовувати своїх ворогів, опонентів і конкурентів як інструмент (засоби) досягнення потрібних цілей.

8 денаріїв – Вкладати зусилля, час та кошти в проект, доки він не стане самостійним і не почне працювати сам на себе.

9 денаріїв – Звести нанівець втрачений прибуток з допомогою доведення до ідеальної роботи всіх аспектів справи та його взаємозв’язку друг з одним.

10 денаріїв – Благополучно реалізувати задуману справу на основі оригінального проекту та особистих талантів.


Бесплатное обучение таро и смежных направлений, как в психологии, так и в эзотерике можно пройти на YouTube-канале

YouTube-канал
Калода таро «Creator Fatum»

Открыто в сети магазинов колода никогда продаваться не будет. Ее можно заказать только по почте.
Пишите в WhatsApp +7 938 421-35-27.

Мы в социальных сетях:

Telegram Вконтакте